HAKKIMIZDA

Surtaş Elektrik Cihazları Sanayi ve Ticaret A.Ş 1977 yılında Karaköy - İST adresinde kurulmuştur. 4.000 metrekare alana kurulu 3.000 metrekare kapali alana sahip fabrikasinda Avrupa Standartlarinda üretim yapmaktadır.

Güç elektroniği konusunda faaliyet gösteren Surtaş Elektrik Cihazları Sanayi ve Ticaret A.Ş Servo Elektronik Voltaj Regülatörleri, Statik Voltaj Regülatörleri, On-Line Kesintisiz Güç Kaynakları, kablo pabucu, Akü Şarj Redresörleri ve Transformatörler üretmektedir. . cnc talaşlı imalatı, kalıp donanımları, civa buharlı balast, ve diğer elektrik ürünleri imal etmek, yurtiçi - yurtdışı piyasaya satışını yapmaktır.

Geniş üretim ve AR-GE olanaklarına sahip olan Surtaş Elektrik Cihazları ürünlerini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Ürünlerimizde, kaliteye, standartlara ve titizliğe önem vermekteyiz. Firmamızın temel hedefi, uzman kadrosuyla ürettiği, yüksek teknolojiye sahip voltaj kontrol ve optimizasyon ürünleri ile müşterilerimizin endüstriyel cihazlarını çalıştırmak için güvenli, sürekli ve kararlı enerji sağlamaktır.

Müşterilerine sürekli ve kesintisiz hizmet sunma anlayışıyla çalışan Surtaş Elektrik Cihazları bilgili ve uzman teknik personeli ile satış sonrası destek hizmetlerini de eksiksiz şekilde yerine getirmektedir. Türkiye’nin konumundan kaynaklanan lojistik avantajını müşterilerine fırsat olarak sunmak isteyen SURTAŞ, kendi satış pazarlama kanallarına sahip kurumsal firmalar için üretici partner olmak hedefindedir.

ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi ile üretim yapılan firmamızda, bütün ürünlerin test ve kalite kontrolleri CE normlarına uygun şekilde yapılmaktadır. Doğaya ve çevreye saygılı çalışmayı referans alan Surtaş Elektrik Cihazları Sanayi ve Ticaret A.Ş, müşterilerinin yıllarca kullanabileceği kaliteli, verimli, ergonomik ve uzun ömürlü cihazlar üretmektedir.

  • image